U bent hier : Leden  
 

De leden van Fidegro

 
 
 

Horeca Totaal Brugge & Oostende

Horeca Totaal biedt u een compleet assortiment aan van nationale en internationale merken en producten. Per productgroep bieden we telkens ook onze private labels aan met een uitstekende prijs/kwaliteitsverhouding. Alle producten zijn beschikbaar in de Cash & Carry in Brugge en Oostende maar kunnen ook aan huis geleverd worden. We zijn ervan overtuigd dat we een aantrekkelijke partner voor u kunnen zijn.   

2 Cash & Carry’s, totale oppervlakte van 6 500 m²


 


 

Contactgegevens Algemeen

Horeca Totaal ~ Brugge 

St. Pietersgroenestraat 8
8000 BRUGGE
Tel : (0032) 050/31.31.59
Fax : (0032) 050/31 49 05
www.horeca-totaal.be

info@horeca-totaal.be

Horeca Totaal  ~ Oostende

Zandvoordeschorredijkstraat 26
8400 OOSTENDE
Tel : (0032) 059-70 33 74
Fax : (0032) 059-80 13 48
info.oostende@horeca-totaal.be

 

Contactgegevens Verkoop

Mevr. Hilde Scheire +32(0)473/94 88 22 hilde.scheire@horeca-totaal.be Regio Gent - Knokke
Dhr. Arne Speltincx +32(0)470/10 90 20 arne.speltincx@horeca-totaal.be Regio Kust
Dhr. Eddy Christiaens +32(0)470/99 31 03 eddy.christiaens@horeca-totaal.be Regio Roeselare - Ieper
Mevr. Nele Wullaert +32(0)474/74 97 20 nele.wullaert@horeca-totaal.be Regio Brugge (ad interim)
Dhr. Antonio Balzani +31(0)611/91 63 87 antonio.balzani@horeca-totaal.be Regio Zeeuws-Vlaanderen (NL)
Dhr. Wouter Petrus +32(0)470 99 08 14 wouter.petrus@horeca-totaal.be Regio Tielt
Mevr. Yuwono Francissen +32(0)470/10 22 36  yuwono.francissen@horeca-totaal.be Grootkeukens
Mevr. Lieslot Declerck +32(0)470/10 01 17 lieslot.declerck@horeca-totaal.be Directeur verkoop

 

Contactgegevens Aankoop 

Dhr. Vincent Verlies        
+32 (0)50/31 31 59            
vincent.verlies@horeca-totaal.be
Directeur aankoop                                               
Mevr. Sarah Segers +32 (0)50/31 31 59           
sarah.segers@horeca-totaal.be Aankoopassistente


Openingsuren

BRUGGE
Ma - Vr 08u00 - 17u30
Za 08u00 - 12u00
Zo 09u00 - 11u00

Gesloten op feestdagen
OOSTENDE
Ma - Vr 08u00 - 17u30
Za 08u00 - 12u00
Zo 09u00 - 11u00

Gesloten op feestdagen.

 

terug